Alicja Dywel

Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Wcześniej szkolenie odbywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie-wiodącym ośrodku naukowo-badawczy i klinicznym w Polsce. Odbyłam tam staże na Oddziale Diagnostyczno-Terapeutyczny dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu oraz jedynym w kraju- Oddziale Terapeutycznym dla wczesnej interwencji i pierwszych epizodów psychozy. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę, z przyjemnością, poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski

Opinie

Pani doktor jest bardzo zaangażowana podczas wizyty. Słucha uważnie, dopytuje I szczegółowo objaśnia. : ) bardzo polecam.
Maja Tworek
Bardzo profesjonalna, współczująca i otwarta osoba. Leczenie w 100% skuteczne, a sama Pani doktor potrafi wysłuchać i doradzić.
K.L.
Pani Doktor bardzo empatyczna, pomocna, miła, a przede wszystkim skuteczna. Bardzo dziękuję i polecam każdemu, kto się waha
Anna
Pani Doktor jest bardzo ciepłym, pełnym empatii lekarzem angażującym się w pacjenta. W gabinecie czuję się otoczona zrozumieniem i opieką. Serdecznie polecam.
Zuzanna
Doktor prowadzi tak wizytę, ze znika początkowe uczucie wstydu i skrępowania. Podczas wizyty czułam się w pełni zaopiekowana, zrozumiana i wysłuchana. Przebieg leczenia został bardzo szczegółowo wyjaśniony, uwzględniono wszystkie moje obawy o możliwe skutki uboczne. Lekarz zrozumiale zaplanowała dalszy plan leczenia. Zostałam poinformowana o możliwościach kontaktu, co jest bardzo ważne. Poświęcono mi o wiele więcej czasu niż się spodziewałam. Z gabinetu Pani Doktor wyszłam z nadzieja, że da się pewne rzeczy naprawić.
MR

Umów wizytę

Alicja Dywel - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Alicja Dywel
Oddziały:  Gdańsk Aniołki
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?