Donata Podgórska

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (poziom podstawowy i zaawansowany). Jestem uczestniczką Kursu Podstawowego Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej organizowanego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu oraz szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia.
Odbyłam wiele krótkoterminowych szkoleń w obszarze pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. w trakcie pracy w świetlicach socjoterapeutycznych oraz szkole podstawowej, gdzie pracuję do dzisiaj.
Odbyłam roczny staż kliniczny w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Sopocie. Bardzo lubię swoją pracę. Na każde spotkanie przychodzę z zainteresowaniem, zaangażowaniem i uważnością.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Opinie

Wizyty u pani Marianny sprawiły, że z nieśmiałej, niechcącej żyć osoby, stałam się uśmiechnięta i otwarta na innych. Zawsze czułam się wysłuchana i wiedziałam że mogę wszystko szczerze powiedzieć. Jestem za to bardzo wdzięczna!
A.S.
Na wizytach z panią Marianną czułam się swobodnie i w pełni rozumiana. Rozmowy były prowadzone profesjonalnie, ale jednocześnie tak, że nie czułam żadnego spięcia. Wszystko jest zrozumiale tłumaczone, kontakt bardzo miły.
K.K.
Pani Marianna to wspaniała empatyczne osoba, bardzo kontaktowa. Profesjonalna, konkretna i przede wszystkim skuteczna. Moja córka w końcu trafiła na właściwą psychoterapeutkę.
Kate
Dzięki terapii z Panią Marianną moje życie, które wcześniej było głęboko pogrążone w pustce i smutku zaczęło nabierać barw. Cotygodniowe spotkania dają mi siłę by przezwyciężać kolejne dni i dają nadzieję na lepsze jutro. Pani Marianna jest ciepłą, kompetentną i szczerą osobą, która wysłucha i poświęci 100% swojej uwagi pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego psychoterapeuty!
Marta

Umów wizytę

Donata Podgórska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Donata Podgórska
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Specjalizacja: Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?