E-wizyta

W odpowiedzi na oczekiwania Pacjentów udostępniamy możliwość umówienia i odbycia wizyty z naszymi specjalistami przez internet.

E-wizyta pozwala na przeprowadzenie pełnoprawnej konsultacji psychiatrycznej lub sesji psychoterapii bez konieczności wychodzenia z domu!

Do przeprowadzenia wizyty online jedyne, co jest potrzebne to Twój smartfon/tablet lub komputer wyposażony w kamerkę internetową.

Nasi psychiatrzy wystawiają e-recepty oraz e-zwolnienia, dzięki czemu możesz rozpocząć i/lub kontynuować swoje leczenie gdziekolwiek jesteś.

Jak umówić e-wizytę?

E-wizytę można umówić przez internet lub telefonicznie.

Aby umówić wizytę przez internet, naciśnij przycisk “Umów wizytę” lub kliknij ten link

Pamiętaj, że pierwsza wizyta u psychiaty w naszej poradni trwa 40 minut! Zarezerwuj okienko, w którym jest wystarczająco dużo czasu.

Po umówieniu wizyty wykonaj przelew na poniższe dane:

Numer konta bankowego:
75 2530 0008 2038 1041 9440 0001
Nest Bank
Nazwa odbiorcy: Anna Urban
W tytule przelewu wpisz swoje IMIĘ i NAZWISKO oraz DATĘ wizyty

Wyślij potwierdzenie wykonania przelewu na mail biuro@pcp.med.pl w tytule wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko. Możesz też wysłać potwierdzenie przelewu przy pomocy formularza widocznego po prawej stronie ekranu.

Paragony lub faktury za wizytę będą dostępne do odbioru w naszej placówce lub, jeśli masz takie życzenie, mogą zostać wysłane mailem lub pocztą tradycyjną. Napisz proszę co preferujesz w mailu.

Rozpocznij e-wizytę

E-wizyty w naszej placówce odbywają się za pośrednictwem platformy znany lekarz. Przed rozpoczęciem wizyty dostaniesz link do konsultacji online wygenerowany przez platformę. Wejdź w ten link i postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeśli nie otrzymałeś linku skontaktuj się z nami telefonicznie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdynia Karwiny

574 410 155

ul. Wschodnia 1C/16
81-575 Gdynia

Gdańsk Oliwa

574 410 166

ul. Opata Jacka Rybińskiego 24/9
80-320 Gdańsk

Gdańsk Aniołki

574 410 044

ul. Śniadeckich 27/3
80-204 Gdańsk