Ewa Skupińska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ukończyłam również Studia Podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie pracuję w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Jako psycholog zajmuję się diagnozą psychologiczną, poradnictwem psychologicznym oraz psychoedukacją. Jako psychoterapeuta prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową. 
Na co dzień zajmuję się również poradnictwem psychologiczno – seksuologicznym.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Szkoła Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii
  • Gdański Uniwersytet Medyczny. Studia podyplomowe „ Psychologia Kliniczna”
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Kierunek: Psychologia

Opinie

Pani Ewa ma świetny kontakt z pacjentem. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Michał
Pani Ewa podchodzi do wizyt profesjonalnie i kreuje bardzo przyjazną i energiczną atmosferę na sesjach, która zachęca do otwartości.
Adam Surzyn
Dziękuję za pomoc. Niesamowite podejście do pacjenta, wsparcie, pomysły i zrozumiałe rady. Wspaniały kontakt, skuteczne leczenie, a także przebieg wizyty w przyjaznej atmosferze. To niespotykane być tak dobrze traktowanym i poczuć wsparcie od eksperta. Cieszę się, że rozpoczęłam współpracę z Panią Doktor. Jeszcze raz dziękuję!
D
Pani psycholog jest bardzo sympatyczna, żywo reaguje i jednocześnie jest niezwykle rzeczowa, ale też empatyczna. To dopiero początek rozwiazywania moich problemów, jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Maria
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Ewy. Pani psycholog bardzo zaangażowana. Po wizycie można poczuć się zaopiekowanym. Polecam!!!
PJ

Umów wizytę

Ewa Skupińska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Ewa Skupińska
Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psycholog
Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?