Julia Halewicz

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Pracuję w nurcie bechawioralno-poznawczym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii  Bechawioralno-Poznawczej. Od 10 lat pracuję jako psycholog. Głównie zajmuję się osobami dorosłymi. Również pracuję  z nastolatkami i dziećmi. Mam doświadczenie pracy z osobami w kryzysie. Obecnie udzielam wsparcia psychologicznego  w projekcie UNCHR.  Terapia może być prowadzona w języku polskim, zarówno jak i ukraińskim. Jestem tu, żeby podzielić się tym, co dostałąm od innych. 

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Szkoła Psychoterapii Crescentia 
 
Winnicki państwowy uniwersytet pedagogiczny im. M. Kotsiubynsky 
 
Otwarty Międzynarodowy Uniwersytet Rozwoju Człowieka 

Opinie

Wizyty u pani Marianny sprawiły, że z nieśmiałej, niechcącej żyć osoby, stałam się uśmiechnięta i otwarta na innych. Zawsze czułam się wysłuchana i wiedziałam że mogę wszystko szczerze powiedzieć. Jestem za to bardzo wdzięczna!
A.S.
Na wizytach z panią Marianną czułam się swobodnie i w pełni rozumiana. Rozmowy były prowadzone profesjonalnie, ale jednocześnie tak, że nie czułam żadnego spięcia. Wszystko jest zrozumiale tłumaczone, kontakt bardzo miły.
K.K.
Pani Marianna to wspaniała empatyczne osoba, bardzo kontaktowa. Profesjonalna, konkretna i przede wszystkim skuteczna. Moja córka w końcu trafiła na właściwą psychoterapeutkę.
Kate
Dzięki terapii z Panią Marianną moje życie, które wcześniej było głęboko pogrążone w pustce i smutku zaczęło nabierać barw. Cotygodniowe spotkania dają mi siłę by przezwyciężać kolejne dni i dają nadzieję na lepsze jutro. Pani Marianna jest ciepłą, kompetentną i szczerą osobą, która wysłucha i poświęci 100% swojej uwagi pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego psychoterapeuty!
Marta

Umów wizytę

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Julia Halewicz
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Specjalizacja: Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?