Kacper Kąkol

Psychiatra dzieci i młodzieży

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski

Opinie

Nie spotkałam jeszcze tak zaangażowanego lekarza (jest to dla mnie już kolejny lekarz tej specjalizacji). Jedyny, który poprosił o szereg badań przed wizytą. Uważnie słuchający, rozsądnie dobierający sposoby leczenia, niczego nie bagatelizujący. W świetnym kontakcie z pacjentem w trakcie jak i po wizycie. Takich lekarzy brakuje. Cieszę się bardzo, że skonsultowałam córkę u pana Doktora. W końcu widzę światełko nadzieji, że przyjdą lepsze dni (a to dopiero 2 wizyta). Polecam z całego serca.
E.S.
Przesympatyczny człowiek z fantastycznym podejściem do dzieci jak i rodziców. Od pierwszej chwili miałam wrażenie, jakbyśmy znali się od zawsze 🙂 Wizyta trwa tyle ile wymaga tego pacjent, bez patrzenia na zegarek. Na szczęście nie miałyśmy poważnego problemu, a wizyta była tzw. profilaktyczna. Pan Doktor wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości, doradził jak powinnyśmy się zachowywać w sytuacjach mało komfortowych. Jestem pewna, że jeśli kiedykolwiek zaistnieje taka potrzeba, Pan Kacper będzie pierwszym specjalistą, do którego się udamy.
Joanna
Pan doktor w rzeczowy i sympatyczny sposób podszadł do problemów córki. Wytłumaczył wszystko w prosty i przejrzysty sposób. Podejście Pana Kacpra bardzo się podobało Wiktorii, dzięki niemu była "otwarta"i bardzo zadowolona z wizyty.
Piotr N.
Lekarz z powołaniem. Od samego początku Doktor nawiązał super kontakt z 4 letnim synem. Wszystko wytłumaczył, dopytał.
Alicja

Umów wizytę

Kacper Kąkol - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Kacper Kąkol
Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychiatra dzieci i młodzieży

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?