Karina Bogucka

Jestem specjalistą psychologii klinicznej osób dorosłych.(specjalistą psychologii klinicznej jest tylko.osoba po 5 letnich stażach i studiach na akademii medycznej a nie po ścieżce wybranej na studiach),Certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym -certyfikat nr 244 wydany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB akredytowanego członka European Associaon for Cognitive And Behavior Therapies (EABCT).Specjalistą psychologii klinicznej (5-letnia specjalizacja na Akademii Medycznej w Gdańsku). Zwracajmy uwagę by specjalista miał certyfikat-wielu pisze że są psychoterapeutą a są w trakcie szkoły!).Swoją pracę poszerzam o terapię schematu o naukowo udowodnionej skuteczności dedykowanej Pacjentom z dłuższą historia problemów i /lub cięższymi problemami.

Na szczególną uwagę zasługuje duże doświadczenie zawodowe, szerokie wykształcenie i stale rozwijane wysokie kwalifikacje. Jako certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny nieustannie podnoszę kwalifikacje zglebiajac tajniki najnowszych osiągnięć naukowych by jeszcze lepiej pomagać moim pacjentom (terapia schematów dedykowana głębszym problemom oraz terapia ACT -terapia akceptacji i zaangażowania). Przyjmuję tylko osoby powyżej 18.r.ż

Posiadam też odpowiednie przygotowanie pedagogiczne oraz dyplom ukończenia szkolenia z zakresu leczenia zaburzenia stresowego pourazowego (PTSD) metodą Przedłużonej Ekspozycji.

Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, pomocy psychologicznej z dorosłymi, młodzieżą oraz w prowadzeniu szkoleń, treningów (mindfulness, treningi asertywności, wyrażania i radzenia sobie z emocjami, relaksacji i inne).
Doświadczenie zbierałam w różnorodnych miejscach, m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym, Akademii Medycznej w Gdańsku, Centrum Pomocy Psychologicznej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej podczas praktyki własnej.

Obecnie prowadzę prywatną praktykę oraz współpracuję z Trójmiejskimi poradniami Zdrowia Psychicznego.

W kontakcie z Pacjentem kieruję się wysokimi standardami etycznymi, zapewniam atmosferę wzajemnego zaufania, a Pacjenta zawsze traktuję podmiotowo z należytym Mu szacunkiem. W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Praca psychologa, psychoterapeuty jest nie tylko moim zawodem, ale i pasją. Dlatego też permanentnie rozwijam swoje umiejętności i podnoszę kwalifikacje, by jeszcze lepiej pomóc moim Pacjentom. Cieszę się, gdy pozytywne efekty mojej pracy z Klientami poprawiają jakość ich życia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną tych, którzy potrzebują specjalisty, oraz rzetelnego wsparcia, profesjonalnej pomocy w kryzysach i życzliwego, indywidualnego podejścia do każdego problemu.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Kierunek Lekarski, Wydział Lekarski, Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Studia Doktoranckie, Wydział Lekarski, Gdański Uniwersytet Medyczny (w trakcie)
  • Uniwersytet SWPS – Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (studia podyplomowe – w trakcie certyfikacji)
  • Staż w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku

Opinie

Polecam z całego serca. Cudowna kobieta z rewelacyjnym podejściem do pacjenta . Rzeczowa , sympatyczna , czułam się bezpiecznie wiedziałam ,iż mogę zaufać w stu procentach Pani Karinie. Dzięki niej moje życie zmieniło się na lepsze , czuje się silna i pewna siebie . Pani Karino dziękuję bardzo za wszystko
Daria Daria
Szczerze i serdecznie polecam. Bardzo przyjaźnie i profesjonalnie, dziękuję i pozdrawiam.
Maciej
Serdecznie polecam panią Karinę! Świetna specjalistka!
Monika
Spotkania z Panią Kariną Bogucką bardzo mi pomogły. Odkładałam podjęcie terapii, ale moje obawy okazały się niepotrzebne. Na początku ustaliłyśmy z czym przychodzę i co chciałabym osiągnąć. Nasze rozmowy były bardzo rzeczowe. Pani psycholog pokazała mi narzędzia i sposoby uporania się z moimi problemami, a rezultaty przyszły bardzo szybko, poprzez zmianę mojego sposobu myślenia oraz zachowania. Znacznie poprawiło się moje samopoczucie oraz jakość życia.
Reme
Gorąco polecam Panią Karine, Pani psycholog posiada ogromną wiedzę, potrafi wysłuchać, daje trafne rady, które potem przekładane są na skutecznosć terapii, Pani Karina mi bardzo pomogła.
W

Umów wizytę

Karina Bogucka - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Karina Bogucka
Oddziały: Gdynia Karwiny
Specjalizacja: Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?