Klaudia Lipińska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą nurtu poznawczo- behawioralnego w procesie certyfikacji. Ukończyłam szkolenie I stopnia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od 4 lat pracuję jako psychoterapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Moja dotychczasowa praca zawodowa jest związana przede wszystkim z pracą z młodzieżą, jednak jako psychoterapeuta pracuję z młodzieżą od 16 roku życia oraz osobami dorosłymi.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • 2014, SWPS : Psychologia kliniczna i zdrowia
  • 2015, SWPS : Seksuologia kliniczna

Opinie

Bardzo polecam panią Klaudię, w gabinecie spotkałam się z ogromną empatią. Pani Klaudia szczegółowo objaśnia każdy krok, co pomaga mi w przechodzeniu terapii.
Z.S.
Bardzo polecam Panią Klaudię. Kilkanaście wizyt i człowiek zmienia punkt widzenia na pewne kwestie.
Agnieszka D.
Bardzo serdecznie polecam Panią Klaudię, która z pełnym zaangażowaniem słucha i pomaga znaleźć rozwiązania we wszlkich możliwych problemach 🙂 W moim przypadku, Pani Klaudia pomogła zawalczyć o siebie. Pokazała drogę jaką muszę podjąć, aby zadbać o własne potrzeby, mówić o potrzebach i emocjach oraz stawiać granice. Oprócz tego, Pani Klaudia jest przesympatyczną osobą, która wykazuje zrozumienie również w trudnych sytuacjach życiowych. Potrafi znaleźć czas dla pacjenta, poświęcając swój czas prywatny, kiedy zaistnieje nagła potrzeba. Pomoga spojrzeć na wszelkie kwestie z innej perspektywy. Ocenia obiektywnie sytuację. Jestem po swojej pierwszej terapii w życiu, ale wiem, że jeśli kiedyś zapragnę powtorzyć ten proces, Pani Klaudia będzie moim pierwszym i jedynym wyborem 🙂
Ewa
Z całego serca polecam panią Klaudię! Po terapii stałam się osobą otwarta i pewna siebie, która chce żyć i cieszyć się każda najmniejsza chwila. Naprawdę pani Klaudia jest cudowna osoba, która indywidualnie podchodzi do każdego problemu i pomaga na różne sposoby!
K2

Umów wizytę

Klaudia Lipińska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Klaudia Lipińska
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Specjalizacja: Psycholog
Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?