Maja Bielicka

Studia lekarskie ukończyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, gdzie na co dzień pracuję w oddziale ogólnopsychiatrycznym. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, konferencjach naukowych, a także odbywając liczne staże kliniczne. W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemów, zarówno natury psychicznej, jak i somatycznej. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych.
Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich (ZLA) oraz recept na leki refundowane.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski

Opinie

Pani doktor jest bardzo zaangażowana podczas wizyty. Słucha uważnie, dopytuje I szczegółowo objaśnia. : ) bardzo polecam.
Maja Tworek
Bardzo profesjonalna, współczująca i otwarta osoba. Leczenie w 100% skuteczne, a sama Pani doktor potrafi wysłuchać i doradzić.
K.L.
Pani Doktor bardzo empatyczna, pomocna, miła, a przede wszystkim skuteczna. Bardzo dziękuję i polecam każdemu, kto się waha
Anna
Pani Doktor jest bardzo ciepłym, pełnym empatii lekarzem angażującym się w pacjenta. W gabinecie czuję się otoczona zrozumieniem i opieką. Serdecznie polecam.
Zuzanna
Doktor prowadzi tak wizytę, ze znika początkowe uczucie wstydu i skrępowania. Podczas wizyty czułam się w pełni zaopiekowana, zrozumiana i wysłuchana. Przebieg leczenia został bardzo szczegółowo wyjaśniony, uwzględniono wszystkie moje obawy o możliwe skutki uboczne. Lekarz zrozumiale zaplanowała dalszy plan leczenia. Zostałam poinformowana o możliwościach kontaktu, co jest bardzo ważne. Poświęcono mi o wiele więcej czasu niż się spodziewałam. Z gabinetu Pani Doktor wyszłam z nadzieja, że da się pewne rzeczy naprawić.
MR

Umów wizytę

Maja Bielicka - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Maja Bielicka
Oddziały:  Gdańsk Aniołki
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?