Maja Trzeciak

Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie szkolenia w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Szkoła jest rekomendowana i atestowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Legnicy oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni, Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Ośrodku Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Legnicy, Środkowopomorskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Koszalinie, Klubie Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Koszalinie, a także w szkołach podstawowych jako psycholog szkolny. Obecnie jestem również związana z Centrum Praw Kobiet w Gdańsku oraz Pomorskim Centrum Psychiatrii w Gdyni.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Kwalifikacje zawodowe podnoszę również poprzez systematyczne uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT). Korzystam z metod wywodzących się tego nurtu: Terapia Akceptacji i Zaangażowania oraz Terapia Schematów. Podczas doboru metod skupiam się na indywidualnych potrzebach pacjenta łącząc różne nurty i podejścia terapeutyczne.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Psychoterapia młodzieży poprzedzona jest konsultacją z rodzicami/opiekunami.

Obecnie uczestniczę w kursie dogoterapii, aby wspomóc proces terapeutyczny dzięki towarzystwu i interakcji z czworonożnym przyjacielem człowieka 🙂 Celem dogoterapii jest poprawa zdrowia, kondycji fizycznej, psychicznej i emocjonalnej pacjenta.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, 2016)
  • Dolnośląską Szkoła Wyższa (Wrocław, 2018)
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Warszawa, 2021)

Opinie

Trafiłam do Pani Mai w trudnym momencie swojego życia (m.in. choroba). Pani Maja już po kilku pierwszych spotkaniach, w bardzo profesjonalny sposób zadbała o moje lepsze samopoczucie. Jest osobą, która potrafi wysłuchać, dobrze doradzić i zadać trafne pytania. Bardzo polubiłam te nasze spotkania. Nazwałam to jakąś "chemią", coś zagrało miedzyu nami. Może to wcześniej wspomniany profesjonalizm, wyczycie potrzeb pacjenta, zrozumienie, empatia, poczucie humoru, wsparcie, trafne podsumowania naszych spotkań, wyznaczanie przyjemnych zadań na kolejny tydzień, punktualność, spokój, przyjemny ton głosu. Z całym sercem mogę polecić panią Maję. Cieszę się, że trafiłam do niej. Dzięki tym spotkaniom i pracy nad sobą moje życie jest lepsze. Mimo, że nadal zmagam się z chorobą, to dzięki odpowiedniemu podejściu (dowiedziałam się na terapii) mogę żyć "na pełnej petardzie", czyli cieszyć się życiem mimo wszystko. Szczerze polecam !
Kasia
Z całego serca polecam panią Maję Trzeciak. Pomogła mojej dwunastoletniej córce w trudnych chwilach. Bardzo profesjonalna, życzliwa i zaangażowana.
B.

Umów wizytę

Maja Trzeciak - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Maja Trzeciak

Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?