Klaudia Lipińska

Pedagog, socjoterapeuta, psychoterapeuta , członek polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej. Ukończyłam Studia Pedagogiczne o specjalizacji Socjoterapii. Swoje kwalifikacje podnosiłam podczas studiów podyplomowych Szkoły Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od kilku lat prowadzę psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Zespole Placówek Specjalistycznych , Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego gdzie pracowałam z dziećmi i młodzieżą oraz z rodzicami i różnymi instytucjami na rzecz dzieci i młodzieży. Odbyłam staż w Poradni Zdrowia Psychicznego pracując z osobami dorosłymi. Od 2016 r prowadzę własna praktykę psychoterapeutyczną. Obecnie jestem zatrudniona w Pomorskim Centrum Psychiatrii. Prowadzę terapie indywidualna dzieci od 7 roku życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Zapraszam do współpracy terapeutycznej wszystkie osoby doświadczające trudności w radzeniu sobie ze stresem, lękiem czy poczuciem smutku; 
osoby doświadczające problemów w relacjach (rodzinnych, partnerskich, zawodowych) czy doświadczające innych problemów w codziennym funkcjonowaniu; 
osoby będące w sytuacjach kryzysowych, a także wszystkie te osoby, które chcą poprawić jakość swojego codziennego życia. Zapraszam również rodziców, którzy zmagają się z problemami emocjonalnymi i rozwojowymi dzieci i młodzieży.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS
  • Studia magisterskie Wyższa Szkola Społeczno- Ekonomiczna Gdansk
  •  

Opinie

Wizyty u pani Marianny sprawiły, że z nieśmiałej, niechcącej żyć osoby, stałam się uśmiechnięta i otwarta na innych. Zawsze czułam się wysłuchana i wiedziałam że mogę wszystko szczerze powiedzieć. Jestem za to bardzo wdzięczna!
A.S.
Na wizytach z panią Marianną czułam się swobodnie i w pełni rozumiana. Rozmowy były prowadzone profesjonalnie, ale jednocześnie tak, że nie czułam żadnego spięcia. Wszystko jest zrozumiale tłumaczone, kontakt bardzo miły.
K.K.
Pani Marianna to wspaniała empatyczne osoba, bardzo kontaktowa. Profesjonalna, konkretna i przede wszystkim skuteczna. Moja córka w końcu trafiła na właściwą psychoterapeutkę.
Kate
Dzięki terapii z Panią Marianną moje życie, które wcześniej było głęboko pogrążone w pustce i smutku zaczęło nabierać barw. Cotygodniowe spotkania dają mi siłę by przezwyciężać kolejne dni i dają nadzieję na lepsze jutro. Pani Marianna jest ciepłą, kompetentną i szczerą osobą, która wysłucha i poświęci 100% swojej uwagi pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego psychoterapeuty!
Marta

Umów wizytę

Marianna Ziółkowska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Marianna Ziółkowska
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Specjalizacja: Psycholog
Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?