Marta Dąbska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4 – letniego, całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam z wyróżnieniem 5 – letnie studia magisterskie – specjalność: psychologia kliniczna i zdrowia w 2016 roku na Uniwersytecie SWPS. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim, ukończyłam też trzystopniowy kurs Terapii Behawioralnej dzieci z autyzmem i szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zawodowo związana jestem również z Centrum Terapii Depresji w Gdyni. W Pomorskim Centrum Psychiatrii pracuję z osobami dorosłymi – prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Czas trwania spotkania wynosi zawsze 50 minut. Swoją pracę poddaję regularnym superwizjom u certyfikowanych superwizorów, przestrzegając standardów Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Opinie

Wizyty u pani Marianny sprawiły, że z nieśmiałej, niechcącej żyć osoby, stałam się uśmiechnięta i otwarta na innych. Zawsze czułam się wysłuchana i wiedziałam że mogę wszystko szczerze powiedzieć. Jestem za to bardzo wdzięczna!
A.S.
Na wizytach z panią Marianną czułam się swobodnie i w pełni rozumiana. Rozmowy były prowadzone profesjonalnie, ale jednocześnie tak, że nie czułam żadnego spięcia. Wszystko jest zrozumiale tłumaczone, kontakt bardzo miły.
K.K.
Pani Marianna to wspaniała empatyczne osoba, bardzo kontaktowa. Profesjonalna, konkretna i przede wszystkim skuteczna. Moja córka w końcu trafiła na właściwą psychoterapeutkę.
Kate
Dzięki terapii z Panią Marianną moje życie, które wcześniej było głęboko pogrążone w pustce i smutku zaczęło nabierać barw. Cotygodniowe spotkania dają mi siłę by przezwyciężać kolejne dni i dają nadzieję na lepsze jutro. Pani Marianna jest ciepłą, kompetentną i szczerą osobą, która wysłucha i poświęci 100% swojej uwagi pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego psychoterapeuty!
Marta

Umów wizytę

Marta Dąbska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Marta Dąbska
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychoterapeuta psychodynamiczny

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?