Mateusz Kawka

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Moim priorytetem jest szczegółowa analiza problemów pacjentów z uwzględnieniem wszystkich czynników wpływających na stan zdrowia psychicznego. Swoją wiedzę systematycznie wzbogacam udziałem w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych. 

Przyjmuję pacjentów dorosłych. Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4) oraz recept na leki refundowane.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Opinie

Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, dawał spokojnie czas na udzielenie odpowiedzi i dobrał skuteczne leczenie. Bardzo sympatyczny i empatyczny. Wszystko dokładnie wyjaśniał, dopytywał. Kontakt między wizytami (w razie nagłych lub niespodziewanych przypadków) przebiega bardzo sprawnie. Profesjonalizm, empatia i skuteczność- zdecydowanie polecam tego lekarza! 🙂
Jagoda S.
Kolejna bardzo merytoryczna i pomocna wizyta u doktora Mateusza. Jak zwykle bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera i wszystko dobrze wytłumaczone.
A.S.
Polecam Pana doktora Mateusza. Jest empatyczny, zainteresowany, pierwsza wizyta to dosyć szczegółowy wywiad. Diagnoza szybka i jak się okazało trafna, co potwierdziło dobranie leków
Milena F.
Na wizycie czułam się w pełni zrozumiana. Wszystkie zadane pytania były w moim odczuciu trafne. Dalsze leczenie zostało mi dokładnie wyjaśnione. Podczas wizyty czułam, że lekarz jest w pełni skupiony na moim problemie i pomocy w rozwiązaniu go.
K.K.
Jako osoba zamknięta w sobie, czułem się bardzo komfortowo, ogromne zaangażowanie i pełny profesjonalizm ze strony Pana Mateusza sprawił, że wizyta była miłym doświadczeniem co skutkowało umówieniem kolejnej wizyty. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.
KW

Umów wizytę

Mateusz Kawka - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Mateusz Kawka
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Gdańsk Aniołki
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?