Natalia Bodo-Rychert

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Psychiatria jest dla mnie pasją i drogą do pomocy innym, realizuję się w szukaniu rozwiązań ze skomplikowanych sytuacji życiowych. Zależy mi na zbudowaniu profesjonalnej relacji opartej na otwartości i zaufaniu. Dzięki niej zrozumieć można cały kontekst choroby i zastosować odpowiednie leczenie.  Diagnozuję i leczę swoich pacjentów za pomocą najnowszych metod z zakresu farmakoterapii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i cenię szczerość. W Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku odbyłam szkolenie specjalizacyjne. Wiedzę często aktualizuję na konferencjach o najnowsze międzynarodowe badania i wytyczne.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski

Opinie

Pani Doktor jest bardzo zaangażowaną i sympatyczną lekarką. Jestem przekonana, że jej rady pomogą mi poprawić swój stan zdrowia. Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc.
J.S.
Super atmosfera i odrazu zrozumienie. Polecam bardzo ! Pani dr umie sluchac cos doradzic i wspomoc takze z calego serca polecam
Kinga
Miła, optymistyczna rozmowa pełna konkretnych porad. Skuteczne, celnie dobrane środki farmaceutyczne. Z czystym sumieniem polecam każdemu potrzebującemu fachowego leczenia.
Roma
Bardzo miła Pani doktor z przyjaznym i jednocześnie profesjonalnym nastawieniem do pacjenta. Polecam.
Bożena
Przemiła Pani doktor z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wysłuchała dokładnie i wytłumaczyła wszystko. Kiedy poprosiłam o skierowanie to Pani doktor mi wszystko napisała i wysłała za co jestem bardzo wdzięczna. Każdemu mogę polecić Panią doktor Natalię, ogromny wkład do pracy którą widać robi z powołania. Była pierwszym moim i najlepszym lekarzem psychiatrą. Po wizycie u Pani Natalii pozbyłam się urazu do psychiatrów. I już wiem, że go nie zmienię. Polecam serdecznie 🙂
Kasia

Umów wizytę

Natalia Bodo-Rychert - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Natalia Bodo-Rychert
Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?