Natalia Piskorska

Jestem lekarzem, obecnie pracuję w II Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

  • Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski, kierunek lekarski (2010-2016)
  • wymiany naukowe za granicą w ramach programu Erasmus+: Bratysława, Słowacja (10 miesięcy), Palermo, Włochy (5 miesięcy)

Opinie

Bardzo rzetelny specjalista. Mam pełne zaufanie do Pani Natali, bo wszystkie diagnozy/ leki / skierowania na terapie dają efekt. W swojej branży P Natalia jest jak John Wick
Pestka w bananie
Pani Natalia jest super lekarzem i od samego początku wnikliwie bada przyczynę problemu i słucha pacjenta bardzo dokładnie. Cały czas ma się odczucie, że to jest odpowiedni lekarz, który nie zlekceważy problemu tylko pomoże go rozwiązać. Jak dla mnie na 6
Marta
Pani Natalia sprawia wrażenie osoby wyrozumiałej i wrażliwej na problemy pacjenta. Po rozmowie porozmawialiśmy o leczeniu i ustaliliśmy plan działania na najbliższe miesiące. Cieszę się, że będę pod opieką P. Natalii.
RH
Prawdziwa lekarka z powołania. Pani Natalia jest bardzo empatyczna, wczuwa się w sytuację pacjenta. Zadaje trafne pytania, widać, że zależy jej na tym, żeby pacjent poczuł się lepiej. Wszystko jasno tłumaczy, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.
M
W trakcie wizyty panowała atmosfera zrozumienia i wysłuchania. Pani lekarka wiedziała jak poprowadzić rozmowę (mój stres szybko minął) oraz wyjaśnić proces leczenia. Jestem zadowolona z wyboru! Polecam.
T.C.

Umów wizytę

Natalia Piskorska - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Natalia Piskorska
Oddziały:  Online
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?