Alicja Griffiths

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Decyzję o wyborze specjalizacji podjęłam już przed rozpoczęciem studiów. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę, z przyjemnością, poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdańsk Uniwersytet Medyczny- Wydział Lekarski

Opinie

Pani zadała bardzo dużo pytań , była zaangażowana i wsłuchiwała się w pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, polecam
Kasia
Bardzo skrupulatna, dokładny wywiad, diagnoza, a jednocześnie przestrzeń na wątpliwości czy pytania.
Anonimka
To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona. Gabinet był bardzo przyjazny i przytulnie urządzony przez co nie czułam się jak by to była rutynowa wizyta u lekarza. Łatwiej było mi się przez to otworzyć. Odrazu czułam się bardzo komfortowo. Pani doktor poświęciła mi maximum swojego czasu bez pośpiechu zadawała mi pytania i czekała na moje odpowiedzi nie przerywając mi. Wytłumaczyła mi dokładnie jak przyjmować leki ale też objaśniła moje wątpliwości i pytania. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Tak naprawdę nigdy nie czułam się tak dobrze. Pani doktor wprowadza niespotykaną atmosferę, spokój i zaufanie. Czuję ogromną wdzięczność za to wszystko szczególnie w tak trudnym dla mnie czasie. Napewno będę wracać i to z ogromną przyjemnością (a nie jak do tej pory z przymusu).
Agnieszka
Bardzo bardzo polecam Pania Olivie. Jest niezwykle empatyczna i ciepla osoba. Leczenie przynioslo świetny rezultat, czuje sie zaopiekowana. Dziekuje!
Klaudia
Pani doktor jest bardzo miłą osobą, empatyczną. Podczas wizyty uważnie słucha pacjenta, jest wnikliwa. Polecam!
A.R.

Umów wizytę

Olivia Strandberg - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Olivia Strandberg
Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?