Urszula Sikora

Mgr psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim.
Ukończyłam szereg różnych szkoleń, w tym Terapii Skoncentrowana Na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Kurs Podstawowy). Odbyłam staż w klinice psychologiczno-psychiatrycznej PsychoMedic.

Jestem w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii “Crescentia”, która posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z młodzieżą od lat 15 oraz osobami dorosłymi.

Najważniejsze jest dla mnie uważne wsparcie drugiej osoby. Do każdego pacjenta podchodzę z ogromną dozą empatii i uśmiechem.

Pacjentów niepełnoletnich na pierwsze spotkanie zapraszam z opiekunem.

Sesje trwają 50 minut.

Uzależnienia
Fobia społeczna
Depresja
Problemy wychowawcze
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Zaburzenia lękowe
Kryzys życiowy
Lęki
Fobie
Stres
Zaburzenia nastroju
Niskie poczucie własnej wartości
Kryzys w związku
Zaburzenia emocjonalne
Kryzys emocjonalny
Kryzys zawodowy

  • Uniwersytet Gdański

Opinie

Trafiłam do Pani Mai w trudnym momencie swojego życia (m.in. choroba). Pani Maja już po kilku pierwszych spotkaniach, w bardzo profesjonalny sposób zadbała o moje lepsze samopoczucie. Jest osobą, która potrafi wysłuchać, dobrze doradzić i zadać trafne pytania. Bardzo polubiłam te nasze spotkania. Nazwałam to jakąś "chemią", coś zagrało miedzyu nami. Może to wcześniej wspomniany profesjonalizm, wyczycie potrzeb pacjenta, zrozumienie, empatia, poczucie humoru, wsparcie, trafne podsumowania naszych spotkań, wyznaczanie przyjemnych zadań na kolejny tydzień, punktualność, spokój, przyjemny ton głosu. Z całym sercem mogę polecić panią Maję. Cieszę się, że trafiłam do niej. Dzięki tym spotkaniom i pracy nad sobą moje życie jest lepsze. Mimo, że nadal zmagam się z chorobą, to dzięki odpowiedniemu podejściu (dowiedziałam się na terapii) mogę żyć "na pełnej petardzie", czyli cieszyć się życiem mimo wszystko. Szczerze polecam !
Kasia
Z całego serca polecam panią Maję Trzeciak. Pomogła mojej dwunastoletniej córce w trudnych chwilach. Bardzo profesjonalna, życzliwa i zaangażowana.
B.

Umów wizytę

Urszula Sikora - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Urszula Sikora
Oddziały:  Gdańsk Oliwa
Specjalizacja: Psychoterapeuta CBT

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?