Wioletta Gawryś

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach oraz kursach szkoleniowych. Ważne jest dla mnie, aby razem z pacjentem tworzyć optymalny plan terapeutyczny, zgodny z najnowszą wiedzą naukową. Szczególnie dobrze odnajduję się w pracy z pacjentami obciążonymi zaburzeniami afektywnymi oraz schizofrenią.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Gdański Uniwersytet Medyczny – Wydział Lekarski

Opinie

Była to pierwsza wizyta. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie, poświęciła mojej mamie starszej osobie, dużo uwagi, zaproponowała dalsze działania.
M
W końcu trafiłem na lekarza, który mnie wysłuchał i odpowiednio dobrał leki. Podczas wizyt, jako pacjent, czuję się bardzo swobodnie. Dr Wioletta bardzo angażuje się wywiad medyczny, każda minuta rozmowy ma olbrzymi sens - otrzymałem dokładne informacje dot. leczenia, możliwych objawów nieporządanych podczas brania leków, dokładny plan leczenia. Polecam dr Wiolettę jako pierwszy wybór lub gdy nie jesteś do końca zadowolony z obecnego, trwającego leczenia.
M.S.
jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta. strasznie się stresowałem pierwszej wizyty - jednak po przekroczeniu progu gabinetu stres od razu z szedł. Polecam.
S.M.
Bardzo sympatyczna Pani lekarz z dużą dozą empatii i wyrozumiałościi. Czuję dużą ulgę po wizycie. Polecam zdecydowanie
E.R.

Umów wizytę

Wioletta Gawryś - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Wioletta Gawryś
Oddziały:  Gdańsk Aniołki
Specjalizacja: Psychiatra dorosłych

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?